Pomocnik spawacza - ślusarza

Opis stanowiska

  • Wykonywanie podstawowych  operacji ślusarskich,
  • Wykonywanie i naprawianie typowych części maszyn i instalacji.
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń.
  • Naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych.
  • Przygotowywanie  elementów do spawania

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem  jezdniowym
  • Uprawnienia spawacza
  • Rejestracja w Urzędzie Pracy w Chełmie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Liczba stanowisk pracy : 2

CV   prosimy przesyłać :

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres ALBATROS BIOKOM Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Chemiczna 9, 22-100 Chełm z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę” lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. ).