Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • Obsługa procesu produkcyjnego

  • Przyjmowanie surowców na magazyn

  • Załadunek i rozładunek  produktów

  • Pobór próbek surowców i produktów do badań laboratoryjnych

  • Przygotowanie surowców do produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem  jezdniowym

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) udzielamy następującej informacji:

1. Administratorem danych osobowych jest:

    Biokom Sp. z o.o. Spółka komandytowa
    Adres siedziby: ul. Chemiczna 9, 22-100 Chełm

2. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.
    Dane mogą być udostępniane:
    - osobom, których dotyczą,
    - osobom upoważnionym przez osobę, których dotyczą,
    - podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa.
3. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Oferujemy:

  •      Umowę o prace

  •      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  •    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Liczba wolnych stanowisk : 2

CV   prosimy przesyłać :

            Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Pracownik produkcji

  • W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Albatros Biokom Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Chemiczna 9, 22-100 Chełm z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”

  • lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przyszłych procesów rekrutacji  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. ).